spot_img

Difúzer a sviečka Rituals s vôňou ryžového mlieka a čerešňového kvetu nielen krásne vonia, ale je to dizajnový kúsok

Značku Rituals si obľúbilo mnoho žien, pre svoju vôňu a zaujímavé produkty. Okrem kozmetiky nájdete v sortimente tejto značky aj dizajnovo pekné difuzéry a voňavé sviečky, ktoré majú krásne a nevšedné vône. My sme v redakcii otestovali relaxačnú vonnú sviečku a difuzér s vonnými tyčinkami a nás prvý článok nájdete TU:
Testovali sme difuzér a sviečku Rituals s vôňou ryžového mlieka a čerešňového kvetu

Mali sme možnosť vyskúšať tieto krásne produkty:

Relaxačnú vonnú sviečku v unikátnom dizajne z rebrovaného skla. Sviečka obsahuje repkový vosk s jemnou a sladkou vôňou ryžového mlieka a čerešňového kvetu. Doba horenia je až 50 hodín.
Vonné tyčinky s jemnou, sladkou vôňou ryžového mlieka a čerešňového kvetu. Tyčinky si vôňu samy nasávajú a rozširujú ju po miestnosti prirodzenou cestou bez zapaľovania. Vôňa vydrží po dobu 2 až 3 týždňov.
Náhradná náplň k vonným tyčinkám s jemnou, sladkou vôňou ryžového mlieka a čerešňového kvetu. Všetko nájdete na www.rituals.cz

Klára:
Testovala som difuzér s vonnými tyčinkami s vôňou ryžového mlieka a čerešňového kvetu a taktiež relaxačnú vonnú sviečku. Musím pochváliť jednoduchý elegantný dizajn difuzéra. Je veľmi pekný a spolu s tyčinkami mi zdobí poličku s podobnými predmetmi, na ktoré sa rada pozerám. Vonia veľmi jemne a príjemne, vôňa je predchnutá prírodnými zložkami, tak ako to mám rada. Myslím, že až mi dôjdu náplne, budem si musieť kúpiť ďalšie. Nielen kvôli tomu, že sa mi vôňa páči, ale pretože by mi bolo ľúto, keby bol difuzér na poličke nevyužitý. Je super, že sa náplne dajú nakupovať, a to nielen v obchodoch Rituals, ale aj na webových stránkach značky – Rituals.cz/vonne-tycinky-2.

Vonná sviečka je pre setmelé jesenné večery dobrou energiou pre relax. Upokojí zmysly a prevonia priestor okolo seba veľmi peknou vôňou. Pokiaľ milujete sviečky, ktoré vydržia a vonia, rozhodne tieto od Rituals vyskúšajte.

Michaela:
Som nadšená ako z vône, tak z designu. Fľaštička difuzéra, rovnako tak aj obal sviečky má jemné zvislé rebrovanie a je čisto biela. V kombinácii s drevenými tyčinkami sa veľmi hodí do môjho interiéru inšpirovaného prírodnými vecami. Vôňa je veľmi jemná a pekná. Mám radosť, že mám k testovanému difuzéru ešte náplň, užijem si ho tak dlhšie. Difúzer hodnotím veľmi pozitívne. Rovnako tak aj vonnú sviečku. Už balenie vyzerá luxusne, myslím, že by sa hodila aj ako darček, z ktorého by mali moje kamarátky radosť. Sviečka vonia krásne a jej vôňa vydrží dlho v izbe, aj keď sviečku zhasnem. Myslím, že kombinácia oboch produktov, ktoré som mohla testovať je skvelá.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články