spot_img

Testujeme Fikars nožnice určené pre deti

Na kvalite záleží a pri detských pomôckach to platí dvojnásobne. Vyskúšali sme dvoje nožnice od nórskej značky Fiskars určené pre deti. Ako sa nám s nimi pracovalo?
Nožnice sú bežnou súčasťou výbavy školského peračníka, ale aj detskej izbičky, pokiaľ máte tvorivé potomkov. Z našich skúseností musíme povedať, že sa naozaj oplatí do nich investovať, potom totiž nekupujete každý rok nové. Nemusíte riešiť to, že sú tupé, hrdzaví alebo je prasknutý plast na rukovätiach…

Prvé skúšané nožnice boli pre staršie deti. Páčilo sa nám ergonomické držadlo a ľahkosť nožníc. Zaguľatená špička je rozhodne skvelá varianta do školy. Veľká výhoda je, že ich môžete umývať v umývačke. Mamičky určite ocenia. Výrazná oranžová farba znamená, že ich rýchlo nájdete. Predávajú sa ale aj v inej farebnej variante. Na trhu je aj variant pre ľavákov.

Fiskars Nožnice detské Animals Lienka

O druhé skúšané nožnice bola doma pomaly bitka. Roztomilú lienka ale nakoniec vyhrala dva a pol ročná dcéra a hoci by niekto mohol namietať, že deťom nožnice do ruky nepatria, s asistenciou rodičia v tom problém nevidím. Dcéra sa počas chvíle naučila strihať a bola z toho zábava na pol dopoludnia. Nožnice sú vhodné pre malých praváčikov aj ľaváčikov. Zaguľatené ostrie pre väčšiu bezpečnosť detí je určite veľkou výhodou. Sú ľahké a dizajn zvieratiek je veľmi pekný. Okrem lienky môžete deti potešiť aj nožnicami v tvare rybky, pandy alebo včielky. Veľmi podarená edícia.

Oboje nožnice môžeme len odporučiť.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články