spot_img

O týchto spoločnostiach by ste mali vedieť

Nikdy neviete, čo vás v živote stretne. Je lepšie mať prehľad a byť pripravený na každý scenár, ktorý sa môže odohrať. Preto sme vám pripravili prehľad troch firiem, o ktorých ste možno ani netušili. Pustite sa do čítania a dozviete sa viac o MG Business Services, Odevy pracovné a Lešenie Group. Poďme na to.

MG Business Services

MG Business Services je pracovná zdravotná služba (PZS), ktorá ponúka služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (BOZP), ochrany pred požiarom (OPP), ochrany osobných údajov (GDPR), odpadov, registratúry a civilnej ochrany. Spoločnosť vám ponúka poradenstvo odborných pracovníkov vo svojej oblasti a svoje služby ponúkajú takmer na celom území Slovenska.

Kvalitu ich služieb vám potvrdí ich 3000 klientov, ktorým poskytujú viac ako 8500 cyklických služieb. Patria k najväčším a najúspešnejším firmám v oblasti B2B (Business-to-Business) služieb na Slovensku.

Ak ako zamestnávateľ chcete poskytnúť čo najpríjemnejšie miesto na prácu pre svojich zamestnancov, oslovte MG Business Services.

Odevy pracovné

Pozrime sa teraz do iného odvetvia. Potrebujete pracovné oblečenie alebo ochranné prvky do zamestnania alebo na úspešnú realizáciu domácich projektov? Už ďalej nemusíte hľadať. E-shop Odevy pracovné ponúka nielen kvalitné produkty, ale aj výhodné ceny. Nájdete ich aj na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram), kde sa dozviete o najnovších akciách a aktuálnych ponukách.

V e-shope nájdete pracovné oblečenie, obuv, vojenské oblečenie, ochranné pomôcky, náradie a dokonca aj dopravné značenie. Firma ponúka aj potlač firemného loga na tričká alebo mikiny. Nie je nič nepríjemnejšie ako pracovať v nepohodlnom pracovnom oblečení. Preto stavte na kvalitu a v prípade, ak vám oblečenie predsa len nesadne, do 14 dní ho môžete bez akýchkoľvek problémov vrátiť. Problém nie je ani s reklamáciami.

Lešenie Group

Lešenie SK Group je zoskupenie niekoľkých stavebných spoločností pôsobiacich na slovenskom a európskom trhu. Zákazník si môžete vybrať a prispôsobiť služby presne podľa svojich potrieb. Vďaka viac ako 20-ročným skúsenostiam v oblasti stavebníctva poskytujú nielen špičkové služby, ale aj skvelý pracovný priestor pre zamestnancov.

V Lešenie Group nič nenechávajú na náhodu. Pracovníkom poskytujú školenie, na ktorom sa dozvedia všetko, čo sa firme podarilo za dlhé roky praxe zistiť. Úspechu sa tešia aj za hranicami nášho štátu – o ich kvalitnej práci vedia aj v Nemecku a Švédsku.

Ak sa rozhodnete pracovať pre túto spoločnosť, môžete si užívať tieto výhody: dobrý zárobok, skúsenosti, školenie od profesionálov v odbore, férový prístup a príjemné ubytovanie na úrovni.

Pozrime sa, za pár krátkych minút ste získali prehľad o troch úspešných slovenských spoločnostiach. Určite to stálo za to.

Foto: elements.envato.com

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články