spot_img

Chcete si užiť oddych v prírode? Vydajte sa do obce Valča

Pokiaľ vám názov obce Valča nič nehovorí, zrejme nepoznáte úplne dokonale okres Martin a región Turiec. Práve tu sa totiž malebná obec Valča nachádza. Presnejšie leží na styku západnej časti Turčianskej kotliny a svahov Malej Fatry pri sútoku Slovianskeho a Valčianskeho potoka.

Nájdete tu aj mnohé turistické trasy, ktoré nadchnú všetkých milovníkov prírody, chôdze, northwolkingu a aktívnej dovolenky.

Ubytujte sa a vyrazte na turistické chodníky

Než sa do tejto malebnej dedinky vydáte, objednajte si ubytovanie Valča. Aj keď je táto obec pomerne malá, možností ubytovania je dosť, a tak si vyberú zamilované páry, skupiny priateľov ale aj rodiny s deťmi. Páčiť by sa vám mohla chata Janet, ktorá vás poteší vlastnou saunou a ubytovaním až pre 10 osôb. Pokiaľ tu pôjdete v zime, je táto chata tiež značkou idál. Jej poloha je v blízkosti lyžiarskeho strediska Snowland. Na poschodí sa nachádzajú tri izby, dve trojlôžkové a jedna štvorlôžková. Nájdete v nich posteľnú bielizeň, deky, televízor, nábytok, dve izby majú aj vstup na balkón. Na poschodí je aj kúpeľňa, WC a sauna. Nechýba satelit, dokonca obývačka s kuchynkou a krbom. V kuchyni nájdete kompletné pomôcky na varenie, mikrovlnku, rúru, chladničku a množstvo ďalšieho vybavenia. Parkovanie je možné hneď pri objekte.

Ubytovanie v luxuse alebo so zvieratami

Chata Janet ale nie je jediná chata Valča, ktorá je vám k dispozícii. Vyskúšať môžete aj Mountain Chalets, čo sú novopostavené chaty s vírivkou a saunou v luxusnom štýle. Vyhovie aj tým najnáročnejším.

Psíci vítaní sú potom napr. v Chalupe pri potoku, kde sa môže ubytovať až 12 osôb, a je vybavená pre rodiny s deťmi, skupiny i skupinky priateľov.

Kompletnú ponuku ubytovania Valča nájdete na webových stránkach hauzi.sk. Pozrite sa aj na hodnotenia, ktoré hotely, chalupy, chaty, penzióny, vily a ďalšie získali, určite vám prídu vhod.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články