spot_img

Huawei Watch GT 3 – nový vzhľad, atypické funkcie a veľká výdrž batérie

Vzhľad tradičných hodiniek a pritom atypické funkcie. Batéria, ktorá vydrží dva týždne, upgrade softvéru aj hardvéru v estetickom a dizajnovom obale. Nové šikovné hodinky Huawei Watch GT 3 ponúkajú všestranné funkcie pre správu zdravia a na mieru šité športovému plánovaniu, ktoré vás povzbudia k väčším fyzickým aktivitám. Chytré hodinky od Huawei získavajú každým rokom na väčšej obľube. Sú príjemné na pohľad aj nosenie a navyše burcujú k lepšiemu životnému štýlu. Objavte ich pridanú hodnotu.

Klasický dizajn s mnohými funkciami
Huawei Watch GT 3 sú k dispozícii v dvoch veľkostiach. Pánska verzia ponúka väčší ciferník so 46 mm a váhou 42,6 g, dámska verzia meria 42 mm a váži 35 g. Obe verzie sa však nápadne podobajú tradičným elegantným analógovým hodinkám. Predné puzdro hodiniek je vyrobené z nerezovej ocele, ktorá je ľahká, pevná a odolná voči teplotám. Zadné puzdro je na zmenu vyrobené z polymérových vlákien so zvýšenou pevnosťou.

Vylepšenie ciferník
V porovnaní s predchádzajúcou generáciou ponúka Huawei Watch GT 3 väčší displej, takže všetky informácie uvidíte na prvú dobrú. Ultra čisté 3D vysoko priehľadné zakrivené sklo poskytuje plné vizuálne rozhranie v každom zaostrovacom bode. Prvýkrát v histórii navyše rad GT prichádza s otočnou korunkou a hmatovou spätnou väzbou. Tieto funkcie prinášajú úplne nový interaktívny zážitok.

Hodinky podporujú personalizované ciferníky, aby ste si ich mohli viac prispôsobiť. Na stiahnutie je viac ako 10 000 motívov od odvážnych až po minimalistické. Či už idete behať alebo na elegantnú večeru, vzhľad ciferníku môžete prispôsobiť svojmu outfitu, nálade alebo dennému programu. K dokonalým hodinkám neodmysliteľne patrí aj možnosť vymeniteľného pásika. U Huawei Watch GT 3 si môžete vybrať hneď z niekoľkých variantov vrátane nerezovej ocele, koženého, ​​nylonového, fluoroelastomerového a milánskeho, ktorý bol exkluzívne navrhnutý pre Watch GT 3 s 42 mm.

Odolná výdrž batérie
Silná batéria je základ úspechu každého zariadenia. Hodinky Huawei s väčším ciferníkom ponúkajú dokonca 14 dní bez nabitia, menšia verzia týždeň. Huawei Watch GT 3 hlavne ako prvá ponúka možnosť rýchleho nabíjania s akoukoľvek nabíjačkou a bezdrôtovou powerbankou. Pokiaľ nemáte po ruke ani jedno, na nabíjanie vám poslúži aj váš Huawei telefón. Vďaka tomu vaša domácnosť nebude zaplavená nabíjačkami a nebudete sa musieť stresovať, či jej naozaj máte zabalenú. Vďaka tomu môžete svoje hodinky používať skutočne kedykoľvek a kdekoľvek.

Zdravie na prvom mieste
V rámci vylepšení sa nezabudlo ani na to najdôležitejšie, na zdravie. Nové chytré hodinky navyše využívajú ergonomicky navrhnutý 2,5D zadný kryt so starostlivo lešteným konvexným zakriveným sklom, ktoré sa prispôsobia tvaru zápästia. S väčšou presnosťou počas tréningu aj počas dňa prichádza sledovanie srdcovej frekvencie TruSeen™ 5.0+, SpO2 a detekcie telesnej teploty. Hodinky venujú veľkú pozornosť vášmu dýchaniu, úrovni stresu a menštruačnému cyklu a pomáhajú vám lepšie porozumieť vášmu zdraviu.

Zdravý životný štýl sa skladá z niekoľkých prvkov, ktoré nám spoločne pomáhajú zostať v rovnováhe. Upgradovaná aplikácia Huawei Health App umožňuje nastaviť si prispôsobené zdravotné pripomenutia, či už sa jedná o denný príjem vody, upozornenie na lieky, na skorý spánok alebo cvičenie. Huawei Watch GT 3 sa postarajú o vaše zdravé životné návyky aj napriek hektickému štýlu života.

Profesionálny tréner, ktorého máte vždy pri sebe
Hodinky ponúkajú viac ako 100 cvičebných režimov, vrátane 18 profesionálnych. Môžete tak preskúmať rôzne športové disciplíny a nájsť tú správnu, ktorá vám najlepšie vyhovuje. Prispôsobené tréningové plány aj tréningové ciele tak z vašich hodiniek robia dokonalého trénera. Výsledky môžete sledovať v reálnom čase priamo na hodinkách alebo v aplikácii Huawei Health App. Watch GT 3 sú kompatibilné s 30 aplikáciami, vrátane rôznych bežných fitness aplikácií. Pre tých, ktorí radi trénujú vonku, môžu ťažiť z dvojfrekvenčného určovania polohy GPS, ktoré poskytuje presnejšie mapovanie geografickej polohy.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články