spot_img

Bazén s vírivkou. Jedinečná SWIM SPA: poznáte jej prednosti?

Swim Spa nie je ani zďaleka obyčajný bazén. Celoročný bazén s regulovateľným protiprúdom a komfortnou vírivkou ponúka oveľa viac. Čím je výnimočný?

Väčšina exteriérových bazénov na záhradách pri rodinných domoch je v prevádzke len počas teplých mesiacov roka. Ponúkajú príležitosť na príjemné ochladenie sa v horúcich letných dňoch a možnosti na plavecké tréningy.

Swim Spa: vychutnajte si bazén s vírivkou

Swim Spa je však viac ako bežný bazén a to hneď z niekoľkých dôvodov. Ak premýšľate nad kúpou bazéna, choďte za hranicu bežného štandardu. Aj o tom je bazén s protiprúdom. Aké sú jeho prednosti? 

Užijete si ho počas celého roka

Swim Spa využijete každý deň bez ohľadu na počasie. Plávanie i relaxovanie v lete i zime sa stanú súčasťou vášho životného štýlu. Zistíte, že lepšie zvládate stres, máte silnejšiu imunitu, dobrú kondičku, krajšie telo a vyššie sebavedomie. 

Vytvára priestor pre skvelé plavecké tréningy

Regulovateľný protiprúd vám umožní nastaviť si plavecké tréningy podľa svojho gusta. Zažijete dni, keď budete mať pocit, že zaplávate aj maratón. Postretnú vás však aj také, keď si dáte len niekoľko oddychových dĺžok. Protiprúd pozostáva zo šiestich smerovo nastaviteľných trysiek. Je len na vás, či budete plávať proti dvom, štyrom či šiestim. Bazén s protiprúdom nie je väčší ako šesť metrov, no napriek tomu si v ňom skvelo zaplávate, alebo oddýchnete.

Jeho súčasťou je vírivka

Swim Spa má špeciálne schody so zabudovanými tryskami na hydromasáž. To je dôvod, prečo je aj skvelou vírivkou. Stačí, keď si sadnete, alebo ľahnete a necháte pracovať základné hydroterapeutické trysky.

Je energeticky úsporný

Bazén s protiprúdom patrí k energeticky úsporným. Tepelná izolácia, špičkový systém filtrácie vody a termokryt sú zárukou toho, že jeho prevádzka bude ohľaduplná k vašej peňaženke. Osobitnú pozornosť si zaslúži spomínaný termokryt. Práve týmto komponentom sa Swim Spa líši od iných bazénov – aj počas najväčších mrazov prispieva k minimalizácii energetickej náročnosti.

Vyžaduje iba drobné stavebné úpravy

Bazén s protiprúdom možno inštalovať do interiéru i exteriéru. Dá sa zapustiť do zeme, alebo položiť na povrchovú železo-betónovú dosku. Keďže disponuje vnútorne tvarovaných schodiskom, čoraz viac zákazníkov ho zapúšťa do zeme. Avšak nie je to pravidlo. Samotná inštalácia trvá najviac dva dni a zahŕňa dovoz, zapojenie, napustenie vody, sprevádzkovanie a zaškolenie na používanie.

Ľahko sa udržiava

Vlastný bazén nie je len o radosti a pôžitku z plávania, ale vyžaduje aj určitú starostlivosť. Pravidelné čistenie bazéna je nevyhnutnosť, pretože voda musí byť zdravotne nezávadná. Vírivka s protiprúdom sa vyznačuje špeciálnou technológiou uľahčujúcou starostlivosť o bazén a znižujúcou spotrebu čistiacej chémie. Zásluhu na tom má, napríklad automatický filtračný systém s ozonátorom. Pri kúpe Swim Spa obdržíte stručný manuál, ktorý vás do jednoduchého procesu údržby rýchlo a ľahko zasvätí.

Má nadčasový dizajn

Bazén s protiprúdom na prvý pohľad zaujme kabinetom z odolného dreva v podobe palubiek či lepeného masívu, termokrytom a možnosťou zvoliť si mechanický, alebo automatický zdvihák termokrytu.

Čerešničkou na torte sú inovatívne doplnky. Swim Spa je aj o farebnom podsvietení vody, hudbe a vodotryskoch. Tie je možné vybrať si aj v elegantnom nereze. Inovatívnou funkciou je sledovanie teploty vody v bazéne a vonkajšej teploty. V prípade, že vám nebudú stačiť hydroterapeutické trysky na schodoch, oceníte ručnú rotačnú trysku. Sledovanie času plaveckého tréningu je pri bazénoch s protiprúdom samozrejmosťou.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články