spot_img

Gastro vybavenie pre vašu reštauráciu, spoznajte top produkty a vyberte si svoju top štvorku

Kvalitné gastro vybavenie je základom pre bezproblémový chod reštaurácie. Vyberte si svoje top produkty, ktoré posunú vašu reštauráciu na iný level.

V kútiku duše ste vždy tajne túžili po vlastnej reštaurácii? Veľký moderný priestor, ktorý je večne plný ľudí a vy im servírujete tie najlepšie jedlá a nápoje? Táto predstava znie naozaj lákavo, avšak realita je častokrát iná. Viesť reštauráciu na kvalitnej úrovni vie poriadne zabrať. A aby ste uspokojili aj tie najväčšie nároky vašich zákazníkov, vaše gastro vybaveniemusí byť naozaj široké a kvalitné.

Mnohé podniky si dodnes neuvedomujú na akých detailoch naozaj záleží. Dnes to nie je len o kvalitnom jedle a dobrom posedení v príjemnom prostredí. Služby neustále napredujú, donáška jedla a jedlo so sebou sa stali súčasťou našich životov. Taktiež okrem kvalitnej gastronómie si ľudia čoraz viac a viac potrpia na ekologické riešenia a hlavne na čistotu a pohodlie. Naplniť nároky však nie je náročné, stačí si zvoliť tie správne obalové materiálypre rozvoz, čistiace prostriedky pre dokonalú čistotu a vaše gastro zariadenie je pripravené plniť nároky vašich zákazníkov.

Čo by nemalo na vašej prevádzke chýbať?

Každé jedno gastro zariadenie je naozaj výnimočné a jeho potreby sú špecifické. A preto, keď si jedna prevádzka vyberie svoju top štvorku výrobkov, to neznamená, že druhá siahne po tom istom. Potreby gastro podnikov sú naozaj rôznorodé. Ponuka pre gastro podniky je tomu prispôsobená, a na trhu nájdete množstvo výrobkov, ktoré by mohli uspokojiť nároky prevádzok. Najčastejšie vyhľadávané sú čistiace prostriedky. A potom, prevádzky ktoré sa snažia uspokojiť potreby zákazníkov a ponúkajú aj službu rozvozu alebo im pripravujú jedlo so sebou, pre nich sú to zase obalové materiály.

Medzi najviac používané produkty patria krabičky na jedlo, nezabúdajte, že podľa nového zákona sú jednorázové plasty zakázané. A tak vaše obaly na potraviny, ktoré máte pripravené na rozvoz či výdaj so sebou musia byť buď papierové, z drevenej dyhy alebo iného ekologického materiálu. Okrem jednorazových krabičiek, sú obľúbené aj výrobky z drevenej dyhy ako napríklad príbory. Taktiež sú veľmi vyhľadávané aj dekoračné materiály alebo produkty k stolovaniu.

Top produkty, ktoré sú najviac využívané

Napriek tomu, že každá prevádzka má iné potreby, existuje skupina produktov, ktorá je obľúbená medzi všetkými. Zoznámte sa aj vy s top štvorkou produktov, ktoré by nemali chýbať ani vo vašej reštaurácii.

Jednorázové misky na jedlo so sebou

Najväčší rozmach a využitie za posledné roky našli jednorázové misky na jedlo so sebou. A najmä tie papierového charakteru, tieto eco obaly sú vhodnou alternatívou k zaužívaným plastovým obalom. Veľkou výhodou týchto obalov je, že ich nájdete v naozaj v mnohých dostupných variáciách. Napríklad ak pripravujete vo svojich podnikoch poké, oceníte okrúhly tvar, v ktorom toto jedlo vynikne. V prípade, že varíte klasické pokrmy a potrebujete oddeliť mäso s omáčkou od prílohy, poslúžia vám predelené nádoby. Možností máte naozaj veľa, ak si neviete rady, spoločnosť WGO ponúka naozaj široký sortiment. A jej priateľský obchoďáci vám radi pomôžu.

Drevený riad

Objednali ste si niekedy jedlo alebo vyzdvihli, že si ho zjete niekde v prírode? A zrazu ste zistili, že ho budete musieť jesť rukami? V prípade, že to bol burger, to nebol taký problém ale taká omáčka s ryžou, to už asi bolo horšie. Mnohé gastro prevádzky zabúdajú na tak dôležitú vec, ako je pribaliť k jedlu aj príbor. Drevený príbor sa preto postupne stáva veľmi obľúbenou položkou.

Slamky a dekorácie

Medzi veľmi obľúbené produkty patria aj slamky, najmä tie papierové.  A často nakupované produkty sú aj obrúsky a podobné dekoratívne predmety, vďaka ktorým môžete vašim zákazníkom spríjemniť atmosféru vo vašom podniku.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články