spot_img

Múdra kamera, ktorá postráži vaše deti

Nejeden rodič už poznal, že mať v detskej izbičke opatrovateľku sa skrátka oplatí. A zábery z týchto kamier rozhodne neslúžia iba na pobavenie, keď potom napríklad sledujete, čo vaše dieťatko vyvádza v noci. V prvom rade ide samozrejme o bezpečnosť. Viete, že si môžete zaobstarať aj tzv. múdru opatrovateľku? Napríklad tu od Tesly, ktorá sa vyrába v dievčenskom ružovom prevedení aj v šedej farbe pre chlapčekov.

A aké sú vlastne tie „chytré“ funkcie chytrých opatrovateľiek? Tzv. inteligentné pestúnky nielen že nevyžadujú náročnú inštaláciu, ale tiež sa veľmi ľahko ovládajú – samozrejme prostredníctvom aplikácie v mobilnom telefóne.

Chytré detské pestúnky od Tesly prenášajú obraz a zvuk prostredníctvom internetu, takže môžete vaše ratolesti skontrolovať skutočne odkiaľkoľvek, a to vďaka aplikácii Tesla Smart, ktorá je navyše v slovenčine. Navyše sú vybavené detekciou pohybu a zvuku, aby vás ihneď upozornili, že sa v detskej izbe niečo deje, či už je to detský plač, alebo napríklad rozbité okno.

Teslá Smart Camera 360 Baby slúžia ako moderná náhrada detských opatrovateľiek. Kamera nielenže umožní na diaľku dohliadať na spiace či hrajúce sa dieťa, ale tiež kontroluje teplotu a vlhkosť v miestnosti.

Obojsmerná komunikácia cez mikrofón a reproduktor umožní rodičom utíšiť plačúce bábätko a keď ani tak nemôže dieťa zaspať, zahrá mu kamera uspávanku.

Vďaka kvalitnej kamere sú zábery skutočne pekne ostré, a to dokonca aj za tmy. Navyše stojí za zmienku, že môžete nastaviť funkciu aktívneho sledovania, kedy sa potom kamera sama otáča podľa toho, ako váš drobček putuje po izbičke. Kamere teda nič neutečie.

Navyše si môžete kedykoľvek neskôr prejsť záznam uložený na pamäťovej karte vloženej v kamere, alebo automaticky nahrávaný do cloudového úložiska. A to už potom môže ísť aj o tú zábavu, napríklad pre celú rodinu.

Teslá Smart Camera 360 Baby sa vyrábajú v ružovom variante pre dievčatká av šedej pre chlapčekov. Je kompaktná, pekná, a navyše vďaka silikónovým uškom aj roztomilá. Bežná cena je 1490 Kč, až do 28. novembra je však na zohnanie za 1190 Kč.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články