spot_img

Vyhrajte nad malým aj veľkým prádlom s novými práčkami a práčko-sušičkami Hisense

Možno, že práve teraz hľadáte novú práčku alebo uvažujete nad kombináciou práčky so sušičkou v jednom spotrebiči, aby ste sa zbavili nevzhľadných sušiakov v kúpeľni, predsieni či v spálni.
hi1.jpg

Na trh práve prichádzajú nové úsporné a všestranné práčky a práčko-sušičky od osvedčeného výrobcu domácich spotrebičov a techniky, spoločnosti Hisense. Prekvapí v mnohých smeroch: tichým chodom, systémom prúdu vody Pure Jet, automatickým dávkovaním prostriedku, pauzou na pridanie zabudnutej bielizne alebo automatickým čistením. A nadchnú nielen športovo založené rodiny.

Tichý, spoľahlivý a ekonomický Invertorový motor

Doprajte si ticho a pokoj, aj keď práve periete. Nové práčky a práčko-sušičky Hisense sú poháňané tichým a účinným invertorovým motorom. „Oproti klasickému motoru využíva iný princíp rotácie bubna, takže zaisťuje plynulejší chod s minimálnym trením, spotrebuje menej elektriny a pomalšie sa opotrebováva,“ uvádza Rok Omladič, odborník spoločnosti Hisense. A s hladinou hluku na úrovni 56 dB počas prania a 71 dB počas odstreďovania môžete pokojne prať aj v noci bez toho, aby ste zobudili deti alebo susedov. Motor je navyše skutočne veľmi úsporný – môžete si vybrať aj spotrebiče z vynikajúcej triedy B podľa nového systému energetických štítkov. Takže vás už neprekvapí účet za elektrinu. Na spoľahlivý invertorový motor je poskytovaná nadštandardná 10-ročná záruka.

„Nové spotrebiče využívajú systém silného, ​​rýchleho prúdu vody Pure Jet, ktorý zaručuje rýchle a dokonalé rozpúšťanie pracieho prostriedku, dokonalé odstránenie nečistôt aj účinné plákanie,“ dodáva Rok Omladič.

Bielizeň preto bude zakaždým dokonale čistá bielizeň a bez zvyškov detergentov, navyše s nižšou spotrebou vody aj energie. A to aj pri extra krátkom 15-minútovom pracom cykle, s ktorým zvládnete vyprať počas polčasovej pauzy.

Nie ste si istí, aké množstvo tekutého pracieho prostriedku alebo aviváže použiť? S tým už si hlavu lámať nemusíte. Systém automatického dávkovania Auto Dose, ktorý nájdete pri najvyšších modeloch práčok Hisense, upraví množstvo vždy podľa situácie. Vaša bielizeň dostane presne toľko starostlivosti, koľko potrebuje, a vy nespotrebujete ani o mililiter prostriedku viac, než je nutné. Väčšinou totiž dávame pracieho prostriedku viac, než je nutné, a práve to nesvedčí pokožke, prírode, a vlastne ani peňaženke. Navyše nemusíte myslieť na dávkovanie pri každom praní, pretože dávkovací box pojme prostriedok až na 14 pracích cyklov.

Pridajte bielizeň v priebehu prania

Pustili ste práčku, a potom ste zistili, že ste na niečo zabudli? To je situácia, ktorú určite každý veľmi dobre pozná. Našťastie to s funkciou „zastav a pridaj“ nie je vôbec žiadny problém. Skrátka zastavíte práčku, vhodíte medzi ostatnú bielizeň napríklad zabudnutú ponožku a pokračuje sa jednoducho ďalej bez toho, aby ste museli strácať cenné minúty čakaním na odblokovanie bubna.

Vnútro bubna je posiate plastickou vzorkou Snow Flake, ktorá pripomína snehovú vločku. Prádlu je tak poskytovaná jemná „masáž“, ktorá jednotlivé kúsky oblečenia dôkladne zbaví nečistôt, a zároveň ich pri tom našuchorí. Odolné škvrny budú preč a chúlostivé tkaniny zostanú chránené.

Baby Care: čistota bez kompromisov

Predovšetkým rodiny s malými deťmi ocenia špeciálny program Baby Care, ktorý sterilizuje dojčenskú bielizeň alebo detské oblečenie pri vysokých teplotách (95 stupňov). Využíva tiež opakované vyplákanie, aby sa bielizeň zbavila všetkých zvyškov pracieho prášku, ktorý by mohol podráždiť citlivú detskú pokožku.

Program pre automatické čistenie bubna Drum Clean

Len z dokonale čistej práčky môžete vytiahnuť naozaj čistú bielizeň. Počas programu na automatické čistenie sa pri teplote 95 °C odstránia z povrchu bubna zvyšky pracieho prášku, aviváže a textilných vlákien. Výsledkom bude perfektne fungujúca práčka bez nepríjemných pachov, ktorá vám vydrží ešte dlhšie, aj dokonale čistú a voňavú bielizeň.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články