spot_img

Betónové ploty: oprávnená voľba – inteligentná výhoda

Čo presne sa oplatí vedieť o betónových plotoch

V modernom svete hojnosti a rozmanitosti architektonických riešení sú to betónové ploty, ktoré sú na vrchole svojej obľúbenosti medzi dizajnérmi, staviteľmi a súkromnými zákazníkmi. Teraz, keď je možné dať betónu akúkoľvek štruktúru, ploty z tohto materiálu zaslúžene vytlačili aj uznávanú klasiku na trhu – prírodný kameň a tehly. Montáž betónového plotu je možná takmer celoročne. Výnimkou sú teploty pod -5 stupňov a silné dažde.

Len fakty o betónových plotoch

Betónový plot vám poslúži rovnako dlho ako plot z kameňa a tehly, ale bude stáť oveľa menej a nie je tak náchylný na starnutie a znehodnotenie nepriaznivými poveternostnými vplyvmi. Nehnije, nepotrebuje preventívne ošetrenie proti plesniam. Jeho povrch na slnku nevybledne, nedrobí sa vlhkosťou, nepoškodzuje sa pri extrémnych teplotách. A v prípade mechanického poškodenia nebudete musieť vymieňať kamenný blok ani rozoberať murivo. Stačí vyplniť a aktualizovať štruktúru maltou a váš plot bude vyzerať ako nový;

Platne pre betónový plot sú dodávané v prírodnom šedom prevedení. Farbenie je možné ako dodatočná služba. Môžete si vybrať betónový plot pre akýkoľvek dizajnový projekt a funkčné využitie. A masívny vysoký monolit pre spoľahlivú ochranu výrobnej plochy. A prelamované betónové bloky pre vidiecku chatu. A modulárny plot pre letnú chatu;

Autentická imitácia plastu, dreva, kameňa a tehly. Akákoľvek farebná schéma, aby zodpovedala štýlu vášho domu alebo budovy. A ak sa budete nudiť, vždy môžete premaľovať, napodobniť plot podľa svojich predstáv. Betónový plot je kompatibilný s akoukoľvek vstupnou skupinou – od rustikálnej bránky až po moderné štýlové brány s pohonom.

Inštalácia nevyžaduje náročné technické vybavenie a profesionálny tím. Všetky konštrukcie, s výnimkou priemyselných viactonových monolitov, je celkom možné inštalovať samostatne; Plot si zákazníci dokážu namontovať aj samostatne, ale je potrebné dodržať pracovný postup, a správne namiešanie betónu pre osadenie stĺpov. Správne osadenie stĺpov, platní, tak aby bol plot bezpečný pre okolie.

Záver je zrejmý:

V pomere ceny a kvality nemajú betónové ploty obdobu. Nový betónový plot podľa vašej predstavy dodá spoločnosť remu.sk

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články