spot_img

Do lesa i do divadla. To sú SUV modely Kia

Auto nie je vec, ale spoločník – oddaný, spoľahlivý a komfortný. SUV autá majú však niečo navyše. Keď potrebujete, posilnia vašu nezávislosť, alebo vám dodajú eleganciu. So štýlom vás prevedú zážitkami ďaleko od domova, poskytnú bezpečie svojho interiéru a hlavne, vďaka pokročilým technológiám vás nikdy nenechajú v štichu.

Je jedno, či idete do lesa s partiou kamošov, alebo sa chystáte na večerné predstavenie do divadla so ženou svojich snov, SUV autá majú niečo, čo by ste u iných typov vozidiel hľadali len ťažko. Buďte sami sebou. SUV modely Kia vás podporia presne v tom, v čom potrebujete.

SUV autá značky Kia sú zdrojom inšpirácie a nekonečných možností

Čo si predstavíte pod pojmom SUV? Zrejme veľké a výkonné auto, najčastejšie s pohonom na všetky štyri kolesá, v ktorom sa cítite bezpečne a komfortne. Samozrejme, SUV musí mať štýl a odzrkadľovať vašu osobnosť.

Čo však znamená SUV v realite? Samotná skratka je odvodená od “sport utility vehicle”, čo možno preložiť ako športovo-úžitkové vozidlo. Pod týmto pojmom sa dá však predstaviť všeličo.

Robustný model Kia Sorento pre milovníkov veľkých áut

Ak hľadáte jedinečnosť a štýl, stavte na robustné Kia Sorento. Dieselový model charakterizuje silná všestrannosť. Kia Sorento HEV, alebo hybrid, je o kombinácii výkonu s efektivitou. Model plug-in hybrid patrí medzi moderné rodinné autá s pokročilými technológiami a nabíjaním, s možnosťou kombinovať oba motory. 

Nechcete experimentovať a preferujete klasiku, čo sa týka motorov? Kia Sorento diesel vás očarí svojím výkonom, efektivitou a pôsobivým moderným vzhľadom. Kia Sorento bola stvorená preto, aby ste si mohli užívať každú minútu jazdy naplno so všetkým, čo k nej patrí. V príťažlivom interiéri s nádychom luxusu sa budete cítiť jedinečne.

Kia Sportage je o nekonečných možnostiach

Nevyhovuje vám robustné vyhotovenie vozidla Kia Sorento, ale páčia sa vám nekonečné možnosti, ktoré ponúkajú SUV modely? Kia Sportage vás dostane svojím výkonom, efektivitou i moderným dizajnom. Môžete si vybrať zo štyroch druhov hnacích sústav. Dizajn je inšpirovaný prírodou a so svojím impozantným vzhľadom vám dodá sebavedomie, aj keď sa budete práve cítiť nanič.

Chcete jazdiť ekologickejšie? Voľte variant Kia Sportage s plug-in hybridným hnacím ústrojenstvom, 1,6 T-GDi PHEV. Ak jazdíte hlavne dlhé vzdialenosti, oceníte hybrid Kia Sportage 1,6 T-GDi HEV.

Riešením môže byť aj crossover

Každý z nás je jedinečný. Niekto miluje extravaganciu, ďalší preferuje klasiku a potom je tu početná skupina tých, ktorí volia zlatú strednú cestu. Tou môže byť vo svete automobilov crossover, namakaná kombinácia prvkov bežného auta a SUV. Crossovery naberajú na popularite aj u nás.

Crossovery nájdete aj v ponuke značky Kia – Kia Niro, Kia Stonic, Kia XCeed vaše rozhodovanie značne skomplikujú, pretože nebudete vedieť, ktorý si vybrať, keďže všetky zrejme mať nemôžete.

To najlepšie na začiatok. Kia Niro EV, čistýelektromobil, získal v tomto roku prestížne ocenenie Zlatý volant v Nemecku, v kategórii kompaktné SUV. Snáď pripomínať netreba, že na trh bola uvedená v priebehu tohto roka. Aby toho nebolo málo, tak Kia Niro je zaradená medzi finalistov ankety Európske Auto roka 2023.

Kia Stonic je mestské športové auto so sofistikovaným interiérom. K dispozícii máte tri úrovne výbavy. Ak patríte k náročným, jednoznačne investujte do GT-line s navigačným systémom a 8-palcovým dotykovým displejom, 4 reproduktormi, USB vstupom, inteligentným kľúčom so štartovacím tlačidlom a prednými LED svetlometmi.

Kia XCeed patrí k prepracovaným crossoverom. Má odvážny a športovejší dizajn, ktorý vyhovuje rôznym potrebám životného štýlu. Na výber máte viacero farieb, čiže si vyberiete tú, ktorá je vašou srdcovkou. Kia XCeed je v ponuke s viacerými pohonnými jednotkami.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články