spot_img

Kam s deťmi v upršaných dňoch

Vonku leje ako z krhly. Plánovaný výlet do prírody teda dnes neprichádza do úvahy. Deti sa znudene dívajú z okna a vás už nebaví sledovať ich sklamanie. Pomaly usrkávate z rannej kávy a dumáte, kam sa vybrať za zábavou a relaxom. Deti potrebujú pohyb a športové aktivity.

A čo tak navštíviť detské zábavné centrum? Tam je všetko, od rôznych foriem zábavy, športovania, súťaží, až po rozmanité zóny oddychu, pod jednou strechou.

Že deťom zasvietili od radosti oči a hneď sú „ready to go?“

Poďme sa teda pozrieť na to, čo ponúkajú detské zábavné centrá a trampolínové centrá, aby si každý z členov rodiny mohol nájsť to svoje.

Certifikované detské ihriská a ich vybavenie, to je široká škála atrakcií a aktivít najrozmanitejšieho druhu. Nájdete tu trampolíny od výmyslu sveta, prekážkové dráhy, skokanské veže, bazény s loptičkami, penové jamy a mnohé iné. Sú navrhnuté tak, aby zaujali svojou originalitou a novátorským prístupom a poskytli nezabudnuteľné zážitky pre návštevníkov všetkých vekových kategórií.

Trampolínové centrum

Trampolínové centrum otvára dvere do sveta zábavy, športu či hier a prezentuje ich v celkom novom svetle.

Triky a kaskadérske kúsky

V trampolínových centrách sú veľmi obľúbené profesionálne športové, kaskadérske či vertikálne trampolíny, vybavenie Jump arény. Tu si môžu deti vyskúšať rôzne triky a tí skúsenejší či odvážnejší aj kaskadérske kúsky na špeciálnych trampolínach, padacích dráhach či halfpipes so šikmými stenami.

Pre skokanov

Ak vy a vaše deti máte radi skákanie a chcete vždy bezpečne a mäkko pristáť, je tu Jump tower, skokanská veža konštruovaná s airbagom. Môže mať rôzne výšky a takisto niekoľko skákacích plôch.

Mäkké pristátie

Ktoré dieťa by nemalo rado skákanie a ponáranie sa do penových blokov všemožných farieb, kde vždy mäkko pristane? Tieto penové jamy alebo Foam pits sa tešia veľkej popularite a sú vhodné aj pre odvážnejšie „vzdušné triky“.

Obháj svoj najlepší čas

Ak vás baví súťaženie, potom nesmiete vynechať Bounce parkour, parkúrovú dráhu meranú časom. Jej súčasťou sú trampolíny a rozličné skákacie prvky s prekážkami. 

Staň sa bojovníkom

Prekážkové dráhy a Ninja parkour sú výzvou pre každého ninja bojovníka, ktorý si chce zmerať svoje sily so svojim časom. Vaše deti sa sem budú radi vracať a zdolávať svoje osobné rekordy. Je nesmierne populárny aj vďaka rozmanitosti prekážkových prvkov, ako sú visuté mostíky, kruhy, skákacie vankúše a ďalšie.

Buď frajer a zdieľaj svoje skokanské umenie

Pre milovníkov hier a skákania na trampolínach je tu ValoJump, ktorý spája interaktívny herný svet s pohybovým umením skokov a trikov. Deti sa tu môžu dosýtosti vyblázniť, nahrávať a aj zdieľať videá na sociálnych sieťach.

Šmýkačky

Nesmieme zabudnúť ani na šmýkačky, ktoré sú pre deti srdcom zábavy a hier. Návštevníci detských zábavných cenier sa môžu tešiť na šmýkačky rôzneho druhu, tvarov a dĺžok.

Bazény s loptičkami

Najmä malé deti zbožňujú ponáranie v bazénoch s pestrofarebnými loptičkami.

Centrá ponúkajú mnoho ďalších atrakcií, ktoré stoja za vyskúšanie.

Trampolínové centrá a detské zábavné centrá sú čoraz vyhľadávanejšie. Ich vybavenie a atrakcie sú pestré a podnecujú fantáziu a predstavivosť. Každé z týchto centier je dizajnované originálnym spôsobom a sú tu aktivity vhodné pre rozličné cieľové skupiny a vekové hranice.

Deti zbožňujú hru v každej podobe. A je skvelé, ak je spojená s ďalšími benefitmi, ako sú rozvíjanie pohybových a motorických zručností či prekonávanie svojich rekordov.

Certifikované detské ihriská a ich vybavenie sú zárukou kvalitne a plnohodnotne využitého času. Zábava spojená so športovaním a relaxom tu získava celkom nové, neotrelé prívlastky.

Psst. Deti už zaspali. So širokým úsmevom na perách, po vzrušujúcom dni plnom nezabudnuteľných zážitkov.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články