spot_img

Nové vozidlo za pár minút? Autá skladom na vás už čakajú!

Poznáte to pri objednávaní si tovaru. Zapáči sa vám oblečenie, kozmetika či elektronika. Tešíte sa, kedy si ju vyskúšate. Avšak pokiaľ to k vám príde kuriérom, potrvá to niekoľko dní. S novými autami to u nás takto nefunguje. Vy prídete, vyberiete si a odchádzate v novom, žiarivom aute. Práve teraz ich máme hneď niekoľko skladom. Kto skôr príde, ten skôr jazdí.

Čakajú už len na vás

Prečo by ste sa mali tlačiť v plnej hromadnej doprave, keď môžete využiť vaše nové klimatizované vozidlo? Práve takéto vozidlá čakajú na vás. Stačí si po nich len prísť a naspäť už idete na vašom novom miláčikovi.

Autá skladom majú hneď niekoľko výhod. Nemusíte čakať na to, pokiaľ prídu z výroby. To oni čakajú na vás. Môžete sa do neho posadiť, predtým, ako sa pre dané auto rozhodnete. Vyberte si to, ktoré vás očarí v danej chvíli. Inými slova: padne vám do oka.

Ak si potrpíte na každom detaily, potom si obľúbite možnosť konfigurátora. V ňom si vozidlo vyskladáte presne podľa vašich potrieb. Možno práve také máme práve skladom. Preto sa oplatí najskôr si pozrieť to, čo pre vás ukrývame v garáži.

Skladové vozidlá Opel sú vybavené do každodennej premávky. Dokážu tak zvládať viacero vecí naraz. Vám sa tak stačí uvoľniť a užiť si jazdu. Cieľ je vždy plný radostí, no dôležité je užiť si aj samotnú cestu k nemu. Ale než vyrazíte na cesty, pamätajte na kvalitné havarijné poistenie – PZP.

Čo poviete na SUV?

Ešte stále je čas odísť na dovolenku s rodinou. Skrátka si ju naplánujte na najbližšie dni a vyrazte z domu. Ako sa na ňu dostanete? Odpoveď v sebe ukrýva 5-miestny Opel Grandland. Nahádžete do kufra batožinu, zaradíte na automatickej prevodovke režim Drive a ide sa.

Nech je cena benzínu akákoľvek, s Grandlanom sa jazdí výhodne. Spotreba len 5 litrov na 100 kilometrov je hotový sen. Ušetrenými peniazmi si môžete zaplatiť diaľničnú známku a dostať sa k moru za pár hodín. Chorvátsko, Turecko či Grécko? Opel vás tam vezme.

Nezastavia vás ani rekordné teploty. S dnešnými vymoženosťami sa dostanete na Aljašku v priebehu sekúnd. Stačí zapnúť dvojzónovú klimatizáciu a 40-stupňové horúčavy rázom pominú. Funguje to aj naopak. Ak je vonku Dedo Mráz, kúrenie ho odoženie.

Vozidlo budúcnosti

Opel Crossland je vozidlo plne funkčných vychytávok. Ak by ste v minulosti tvrdili, že je možné mať zabudovaný počítač v aute, každý by vás mal za blázna. Dnes je to realita. Práve Crossland za vás vykoná množstvo úkonov, spríjemniť vám jazdu alebo s ňou pomôcť.

Síce vám sám od seba ešte neuvarí obed ani nevyperie, no jeho prednosti sú v iných asistentoch. Máte strach z rozbiehania sa do kopca? Asistent rozjazdu do kopca to istí. Trápia vás studené ruky? Vyhrievaný volant a vitamín B12 vás tohto problému zbavia.

Do hôr, skratku cez pole alebo rodinné nákupy. To všetko Opel Crossland zvláda s prehľadom. Jemne pohladkajte plynový pedál a vezme vás na tie najkrajšie miesta sveta. Chcete o ňom vedieť malé tajomstvo? Posaďte sa do neho a budete vyzerať neodolateľne.

Zabaví vás, aj vaše deti. Vy si užijete radosť z jazdy a vaše deti výhľady, kam len oko dovidí. Namiesto plaču a kriku len pokojné pohľady na okolitý svet. Aby ste aj vy mohli mať oči vzadu, oceníte 180 zadnú parkovaciu kameru. Zaručí vám, že už nikdy nezastanete nakrivo.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články