spot_img

Sonos predstavuje Beam novej generácie s podporou Dolby Atmos

Sonos dnes predstavil Beam (Gen 2), novú verziu svojho kompaktného, ​​inteligentného soundbaru pre televíziu, hudbu, hranie hier a ďalšie. Nový Beam s podporou formátu Dolby Atmos prináša krištáľovo čistý zvuk s ešte väčšou hĺbkou.
Beam (Gen 2) bude k dispozícii od 5. októbra za 12 990 Kč, pričom predobjednávka je možná už teraz na Sonos.com. Na konci tohto roku Sonos ďalej chystá podporu Ultra HD a Dolby Atmos Music prostredníctvom Amazon Music, čo dáva poslucháčom možnosť zažiť streamovanie hudby v najvyššej kvalite as pohlcujúcim 3D zvukom.

„Často hovoríme, že ‚mať Hollywood doma‘ poháňa naše podnikanie dopredu, a práve Beam v tom zohral veľkú úlohu ako jeden z najpredávanejších soundbarov vo svojej kategórii,“ hovorí Patrick Spence, generálny riaditeľ Sonos. „Ak vezmeme do úvahy to, čo sme sa za tie roky o skvelom zvuku a domácom kine naučili, našli sme spôsob, ako do Beamu preniesť nové funkcie a výrazne lepší zvuk, a to všetko v rovnakej kompaktnej veľkosti, ktorá sa u zákazníkov ukázala ako veľmi obľúbená.“

Vychutnajte si široký zvukový záber na najnovšiu generáciu soundbaru Beam, teraz s podporou Dolby Atmos.

Práve v dobe najočakávanejších jesenných filmov a relácií prichádza Sonos so soundbarom Beam pre lepší zážitok z domáceho kina. Je kompatibilný s viac ako 100 streamovacích služieb dostupných v aplikácii Sonos a môžete od neho očakávať skvelé vylepšenia zvuku, dizajnu aj balenia:

3D zvuk s Dolby Atmos: Pohlcujúca audio technológia, ktorá vás vtiahne do stredu diania, ako by vám práve nad hlavou lietali lietadlá, akoby ste počuli kroky ľudí pohybujúcich sa po miestnosti alebo cítili virtuálnu realitu všade okolo vás.
Lepší zvuk pri rovnakej veľkosti: Vďaka väčšiemu procesnému výkonu a novo vyvinutej súprave reproduktorov Beam rozvádza a lokalizuje zvuk po miestnosti pre realistický zážitok. Reproduktor je teraz navyše kompatibilný s HDMI eARC, takže si svoje obľúbené filmy a hry môžete užiť v ešte lepšom zvukovom rozlíšení s podporou nových zvukových formátov.
Elegantnejší dizajn: Zaoblená 270-stupňová plastová mriežka a jemný hladký povrch zaistí viacrozmerný zvuk soundbaru, ktorý elegantne splynie s každou domácnostou, rovnako ako Sonos Arc.
Jednoduché nastavenie: Iba dva káble a nová funkcia NFC vám stačí k bezproblémovému nastaveniu a umožní počúvanie v priebehu niekoľkých minút. Jednoducho otvorte aplikáciu Sonos, postupujte podľa pokynov a prepojte svoj telefón s Beamom.
Udržateľné balenie: Súčasťou nového Beamu sú udržateľné obaly, vrátane prémiového kraftového papiera, darčekové krabičky vyrobené z 97% z udržateľného papiera. A už žiadne jednorazové výplne.
618a6bea80b21obrazek.png

Rovnako ako všetky produkty Sonos bol aj nový Beam vyladený Sonos Soundboard tímom – majstrami zvuku naprieč hudbou, filmom a ďalšími odbormi – aby poskytoval najlepší a najautentickejší zvuk. Zvuk Beamu môžete tiež sami vyladiť pomocou funkcie Trueplay, ktorá detekuje a prispôsobuje zvuk reproduktora odrazom od stien a nábytku, čo zaistí ten najlepší zážitok z počúvania. Umiestnite Beam pred televízor alebo ho ľahko pripevnite na stenu pomocou nástenného držiaka. Beam je možné ovládať cez aplikáciu Sonos, diaľkovým ovládaním televízora, hlasom (ovládanie hlasom v slovenčine nie je podporované), Apple AirPlay 2, ale aj aplikáciou hudobných služieb a ďalšími spôsobmi. Počúvajte svoj Beam samostatne alebo svoj zážitok ešte rozšírte bezdrôtovým pripojením subwoofera a dvojicou zadných reproduktorov.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články