spot_img

Sušte zadarmo a ekologicky: stropné sušiaky na prádlo sú veľmi praktické

Na Slovensku má už pomerne veľké množstvo domácností sušičku na prádlo. Avšak práve tento spotrebič patrí medzi najväčších žrútov energie. V dobe, kedy sa snažíme šetriť, a taktiež sa viac chovať ekologicky, je určite dobré zvážiť návrat k tradičnému sušeniu bielizne. Máte vhodné sušiaky na prádlo?

V každom byte aj dome sa nájde miesto vhodné na sušenie. Ideálna je samozrejme záhrada, či priamo sušiareň. Ale miesto pre stojanový sušiak na prádlo nechýba ani v malom byte. Aj keď máme sušičku a využívame ju, nie každý kus prádla sa oplatí v nej sušiť a nie každé oblečenie je pre sušenie v sušičke vhodné. Vždy nájdete výnimky a sušiak potrebujete. Moderné sušiaky nezaberajú veľa miesta.

Sušiť zadarmo je ideálne

Čaká vás len malá investícia do praktického sušiaku. Stojanový sušiak môžete využívať v byte, sťahovať ho na balkón a dokonca na záhradu. Keď na ňom práve nesušíte oblečenie z práčky, krásne naň povesíte ešte mokré výtvarné dielka svojich detí po sobotnom kreatívnom tvorení. Stojanové sušiaky dnes majú naozaj zaujímavú kapacitu a dobre vypadajú. Sú skladné, z mnohými nápadmi.

Skúste aj stropné sušiaky a prádlo

Vynikajúce miesto na sušenie bielizne je v kúpeľni nad vaňou. Predovšetkým v ruke vypraté prádlo nikdy dokonalo nevyžmýkame a dlhšiu dobu z neho odkvapkáva voda. Zadovážte si moderný sušiak do kúpeľne. Montuje sa do stropu, dá sa vytiahnuť vysoko nad vaňu, takže sa vykúpete aj keď práve sušíte. Pritom každú sušiacu tyč vďaka inteligentnému systému jednoducho kedykoľvek posuniete nižšie. Nebudete mať preto žiadny problém pri vešaní bielizne, ani jej zbieraní.

Využite pre sušenie balkón

Samozrejme ideálnym miestom pre sušenie je balkón. Aj sem sa dajú namontovať stropné sušiaky na prádlo. Praktické sú aj preto, že sa jednoducho čistia. Miesto šnúry sušíte na tyči, ktorá sa veľmi jednoducho udržuje čistou.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články