spot_img

Vyskúšali sme prvú sonickú laserovú TV na svete aj u nás od značky Hisense

Radi sa zapájame do testovania a to platí obzvlášť pre výnimočné produkty, ktoré by sme si nemali kde vyskúšať alebo ohmatať. Preto sme uvítali možnosť testovať prvú laserovú TV na svete so zvukom priamo z obrazovky. V spolupráci so značkou Hisense sme sa mohli s touto výnimočnou televíziou zoznámiť.
Áno, testovaná televízia je drahá a je pre náročnejších užívateľov. O tom viac sme boli zvedaví, ako taká nadupaná televízia funguje a čo všetko vie.

Podľa výrobcu laserový televízor Hisense HE88L5V úplne zásadne posúva doposiaľ známe hranice zážitkov pri sledovaní filmov, športových prenosov, koncertov alebo hraní hier. Dokonale prepája špičkový 4K obraz so špičkovým zvukom, ktorý vychádza priamo z veľkorysého 88-palcového zobrazovacieho panelu so špeciálnou štruktúrou. 360-stupňové zvukové pole ešte umocňuje dramatickosť premietaného obrazu, bez ohľadu na to, kde sedíte. Kinozážitok novej generácie prichádza vôbec po prvýkrát do domácností.

Je pravda, že vnímanie zvuku, ktorý vychádza priamo z plochy televízie je ohromujúce, zvlášť, keď ide o veľmi kvalitný zvuk. Myslíme, že v poslednej dobe sa rad kvalitných TV priblížil svojou kvalitou zážitku z dobre ozvučeného kina s kvalitným obrazom. Táto televízia tento trend úplne potvrdzuje. Pokiaľ máte prostriedky na to, mať doma tú najväčšiu kvalitu, stavte na prvý sonický laserový televízor na svete, model Hisense HE88L5V.

Sonický laserový televízor sa skladá z televíznej konzoly, teda projekčnej televíznej časti s ultrakrátkou premietacou vzdialenosťou a celulárneho bionického panelu s uhlopriečkou 88 palcov (223 cm), na ktorý je obraz premietaný. Tento panel je ozvučený a vy máte možnosť si vychutnať túto jedinečnú technológiu nevšedným zážitkom. Jej ďalším benefitom je vzdialenosť. Na rozdiel od klasického projektora môže byť konzola tohto plnohodnotného TV umiestnená iba 19 cm od steny, na ktorej budete premietať. Vystačí si teda s minimom miesta.

Výrobcovia tiež potvrdzujú, že televízor vďaka špeciálnym technológiám nežiari do očí a je šetrnejší k zraku, aj keď budete sedieť veľmi blízko. Odporúčaná vzdialenosť je 3,5 m, oproti 7 m pri konvenčnej TV obdobnej veľkosti. Musíme priznať, že sedieť blízko je veľmi kontaktné, vnímate doslova na „vlastnej koži“ premietaný dej alebo jednoducho to, čo je práve na monitore premietnuté. Je len na vás, ako vám táto vzdialenosť vyhovuje. Dobrou správou ale je, že aj keď budete sedieť bližšie, vaše oči nebudú v ohrození a premietanie si tak skutočne vychutnáte.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články