spot_img

Optické káble i koaxiál nakupujte u odborníkov

Aj keď je dnes doba bezdrôtová, bez drôtov, teda bez kabeláže, sa neobídeme. Je dôležité vedieť, kde ju kúpiť. Odborníkov s vlastným veľkoobchodom nájdete vo firme CoreTel.

Firma CoreTel ponúka riešenia pre CATV a ISP. Ide o veľkoobchod zameraný na segment káblových, internetových a televíznych technológií. Ponúka optické káble, ale práve do e-shopu firmy zavítajte aj vtedy, keď hľadáte vhodný koaxiálny kábel.

Profesionálny tým vie, čo potrebujete

V spoločnosti nájdete profesionálov, ktorí perfektne rozumejú káblovým televíziám aj káblovým sieťam. Nakúpiť môžete priamo v prevádzke firmy v Žiline – Bánová, alebo v e-shope. Odborníci vám poradia, ale ponúknu aj kompletné projekčné riešenie na kľúč, teda od návrhu až po integráciu.

Keď potrebujete optické či koaxiálne káble

Optické káble si vyberajte vždy podľa plánovaného spôsobu inštalácie. Tie s menším priemerom sú určené do chráničiek a mikrotrubičiek. Pre vzduchom vedenú optiku potrebujete Flat drop a drop káble. Tie sa používajú i k pripojeniu klienta k sieti. V CoreTel vám ponúknu správny kábel aj nástroj pre obsluhu.

Pre sieť káblovej televízie, v napájačoch vysielacích a prijímacích sietí, a taktiež na prívodoch satelitných prijímačov sa používajú koaxiálne káble. Dajú sa použiť aj ako modemové pripojenie k internetovej sieti. Pri výbere si všímajte hrúbku dielektrika aj typ. V ponuke sú QR540, RG11, RG6, RG59 i mini koaxiálne káble. Niekto preferuje výber podľa výrobcu.

Príslušenstvo pre siete

Či už pre koaxiálne, alebo pre optické siete, ponúka firma taktiež potrebné príslušenstvo. Potrebujete napríklad optický pigtail? CoreTel vám ich ponúkne s rôznymi typmi optických konektorov. Na rovnakom mieste kúpite aj optický adaptér, ktorý je dôležitý pre prepojenie s patchcordom. Uložiť sa dá do zásuvky a do kazety.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články